Beskydská perla
Svatby

Profesionálnímu fotografování se věnuji poměrně dlouhou dobu. Na sklonku budování rozvinutého socialismu jsem pracoval v Městském podniku služeb v Třinci. Po revoluci a divoké privatizaci šef založil vlastní firmu, která se jmenovala Fotocolor - s. Pracovní zaměření bylo na reportáže svateb a focení škol v širokém okolí. Přesto, že šéf byl vynikající fotograf, v ryze ženském kolektivu se mu firmu po několika letech podařilo díky velkému zadlužení položit.
Potom jsem začal spolupracovat s ostravskou firmou Fotovideo. Zde bylo pracovní zaměření pouze na děti. Fotil jsem po celé republice školy a školky. Ročně to bývalo i devět tisíc vyfocených dětí. Takové množství dětí se už nedalo nervově zvládat a v současné době se focení dětí věnuji jen příležitostně, ale dovedu Vaše dítě zaujmout tak, aby fotografie byla skutečnou památkou nejen pro Vás, ale i Vaše dítě.
Fotím děti od 0 do 100 let tak, aby vypadaly jako lidi. Momentálně se víc věnuji svatbám . Myslím si, že zkušenosti z focení mám, o čemž svědčí velké množství spokojených klientů.

svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie svatební fotografie
www.beskydskaperla.cz ©Miroslav Gora 2011/2012 Beskydska Perla Mail